ΕΠΣΑ – ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (1/12)

Τι έγινε την Κυριακή (1/12) στην 11η αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Αθήνας και της Ανατολικής Αττικής

ΕΠΣΑ
Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Ηρακλείου – Ήφαιστος Περιστερίου 0-0, Πετράλωνα – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-4, Αθηναϊκός – Κένταυρος Βριλησσίων 0-0, ΑΟ Περιστερίου – Νέα Ιωνία 2-1, ΓΣ Αργυρούπολης – Χαραυγιακός 0-4, Μελίσσια – Αγία Παρασκευή 3-1, Ιάσονας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-2, Άρης Πετρούπολης – Χολαργός 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Ιωνία – Ιάσονας, Χαραυγιακός – ΑΟ Περιστερίου, Ήφαιστος Περιστερίου – ΓΣ Αργυρούπολης, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – ΑΕ Ηρακλείου, Αγία Παρασκευή – Πετράλωνα, Αθηναϊκός – Μελίσσια, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Άρης Πετρούπολης, Κένταυρος Βριλησσίων – Χολαργός.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Λυκόβρυση – Πανερυθραϊκός 1-0, Κηπούπολη – Παπάγος 0-2, Χαϊδάρι – Τράχωνες 1-2, Παλαιό Φάληρο – Καματερό 1-2, Απόλλων Χαλανδρίου – Σούρμενα 0-0, Ηλιούπολη – Αίαντας Ταύρου 2-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 0-2, Διάνα Ηλιούπολης – ΠΑΟ Ρουφ 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σούρμενα – Παλαιό Φάληρο, Αίαντας Ταύρου – Απόλλων Χαλανδρίου, Πανευθραϊκός – Ηλιούπολη, Παπάγος – Λυκόβρυση, Τράχωνες – Κηπούπολη, Διάνα Ηλιούπολης – Χαϊδάρι, Καματερό – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, ΠΑΟ Ρουφ – Φωστήρας Ηλιούπολης.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Λαύρα Αργυρούπολης – Χαλάνδρι 0-3, ΑΕ Περιστερίου – Φοίνικας Περιστερίου 0-0, Βύρωνας – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-0, Άρης Χολαργού – Ιεράπολη 2-2, Εθνικός Αστέρας – Άρης Καλαμακίου 0-0, Αίμος Πετρούπολης – Άτταλος 0-7, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αλσούπολη 0-0, Λύκοι Χαϊδαρίου – Δόξα Βύρωνος 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλσούπολη – Άρης Χολαργού, Χαλάνδρι – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Φοίνικας Περιστερίου – Λαύρα Αργυρούπολης, ΑΕ Μεταμόρφωσης – ΑΕ Περιστερίου, Άτταλος – Βύρωνας, Εθνικός Αστέρας – Αίμος Πετρούπολης, Ιεράπολη – Λύκοι Χαϊδαρίου, Άρης Καλαμακίου – Δόξα Βύρωνος.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γκυζιακός – Αθηναΐδα 1-3, Αστέρας Ζωγράφου – Ταταύλα 3-0, ΑΟ Ιλίου – Κοψαχείλα 3-2, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Μικρασιατικός 0-0, Πλάτωνας – Πεύκη 1-5, Ελευθερούπολη – Κολωνός 0-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Νέα Σμύρνη 0-2, Παράδεισος – Ορφέας Αιγάλεω 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πεύκη – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Αθηναΐδα – Πλάτωνας, Κολωνός – Γκυζιακός, Ταταύλα – Ελευθερούπολη, Κοψαχείλα – Αστέρας Ζωγράφου, Παράδεισος – ΑΟ Ιλίου, Νέα Σμύρνη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Ορφέας Αιγάλεω – Μικρασιατικός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ανθούπολη – Ηρακλής Περιστερίου 0-0, Κηφισιά 2010 – ΠΟ Ψυχικού 0-2, Κεραυνός Γλυφάδας – Άγιος Θωμάς 2-2, Χαλκηδονικός – Νεοπεντελικός 0-2, Αγία Ελεούσα – Τερψιθέα 2-1, Δούρειος Κυψέλης – Αστέρας Εξαρχείων 1-1, Άγιος Δημήτριος – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-1, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Βριλήσσια 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Περιστερίου – Χαλκηδονικός, Αστέρας Εξαρχείων – Ανθούπολη, ΠΟ Ψυχικού – Δούρειος Κυψέλης, ΠΑΣ Γαλάτσι – Κηφισιά 2010, Τερψιθέα – Άγιος Δημήτριος, Κεραυνός Γλυφάδας – Αγία Ελεούσα, Νεοπεντελικός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Άγιος Θωμάς – Βριλήσσια.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τριφυλλιακός – Χρυσούπολη 2-2, Αναγέννηση Πετρούπολης – Θρίαμβος Αθηνών 1-3, Δάσος Χαϊδαρίου – Άμιλλα Περιστερίου 0-2, Μαρούσι – Γαλαξίας Περιστερίου 1-1, Πράσινα Πουλιά – Δάφνη Αθηνών 0-3, Θύελλα Περιστερίου – Διαγόρας Αιγάλεω 1-3, Ερμής Ηρακλείου – Λέοντες 1-0, Πανιώνιος Καισαριανής – Πατήσια 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣTIΚΗ
Δάφνη Αθηνών – Θύελλα Περιστερίου, Άμιλλα Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά, Γαλαξίας – Δόασος Χαϊδαρίου, Χρυσούπολη – Μαρούσι, Θρίαμβος Αθηνών – Τριφυλλιακός, ρμής Ηρακλείου – Αναγέννηση Πετρούπολης, Διαγόρας Αιγάλεω – Πανιώνιος Καισαριανής, Λέοντες – Πατήσια.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Αλίμου – Φωστήρας Καισαριανής 5-0, Άτλας Κυψέλης – Φοίνικας Καλλιθέας 5-0, Ένωση Βοτανικού – Πέρα Κλουμπ 2-5, Ιπποκράτης – ΑΟ Κωφών 2-1, Προμηθέας – Παγκράτι 0-4, Αμπελόκηποι – Πανθησειακός 3-1, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Κρόνος Αθηνών 1-1, Ιλίσσια 2004 – ΓΣ Καισαριανής 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανθησειακός – Άτλας Κυψέλης, ΑΟ Κωφών – Αμπελόκηποι, Πέρα Κλουμπ – Ιπποκράτης Περιστερίου, Κρόνος Αθηνών – Ένωση Βοτανικού, ΓΣ Καισαριανής – Ατρόμτητος Χαλανδρίου, Νίκη Αλίμου – Ιλίσσια 2004, Φοίνικας Καλλιθέας – Προμηθέας, Φωστήρας Καισαριανής – Παγκράτι.

3ος ΟΜΙΚΟΣ
Αίας Αθηνών – Ποσειδώνας Γλυφάδας 0-1, Υμηττός – ΑΟ Καλαμακίου 0-1, Κορωνίδα – Λαρισαϊκός2-1, Κεραυνός Πετρούπολης – Αρίωνας 2-0, Αττικός – Αστέρας Χαϊδαρίου 1-2, ΑΕ Ιλίου – Ζέφυρος 2-1, Θεμιστοκλής – Ίωνες Π. Φαλήρου 0-1, Κεραμεικός – Άφοβος 6-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Αστέρας Χαϊδαρίου – Αίας Αθηνών, Άβοφος – Αττικός, Ζέφυρος – Κεραμεικός, Αρίωνας – ΑΕ Ιλίου, Κορωνίδα – Κεραυνός Πετρούπολης, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Υμηττός, Λαρισαϊκός – ΑΟ Καλαμακίου.

ΕΠΣΑΝΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγων.)
Ωρωπός – Γλυκά Νερά 0-3 ά.α., ΠΑΟ Καλυβίων – Παλλαυρεωτικός, 0-2, Παθιακάκης – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-2, Τριγλία Ραφήνας – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 1-0, Κρυονέρι- Κορωπί 0-1, Άρης Βούλας – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 4-1, Αστέρας Βάρης – Μάχη Μαραθώνα 2-1, Θησέας Νέας Μάκρης – Άνοιξη 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Άρης Βούλας, Παλλαυρεωτικός – Τριγλία Ραφήνας, Σαρωνικός Αναβύσσου – ΠΑΟ Καλυβίων, Κορωπί – Παθιακάκης, Γλυκά Νερά – Κρυονέρι, Θησέας Νέας Μάκρης – Ωρωπός, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Αστέρας Βάρης, Άνοιξη – Μάχη Μαραθώνα.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγων)
Άρτεμις – Ατλαντίς 1-2, Λαυρεωτική – Νικητές Ανθούσας 5-1, Παμπαιανικός – Εθνικός Νέας Μάκρης 1-1, Νίκη Δροσιάς – Μαύρος Αετός 2-0, Αμφιάραος – Διόνυσος 4-0, Νικολακάκης – Δόξα Άνοιξης 4-1, Σταμάτα – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 2-0, Γέρακας – Βουλιαγμένη 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατλαντίς – Νίκη Δροσιάς, Νικητές Ανθούσας – Άρτεμις, Δόξα Άνοιξης – Λαυρεωτική, Εθνικός Νέας Μάκρης – Νικολακάκης, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Παμπαιανικός, Αμφιάραος – Σταμάτα, Μαύρος Αετός – Γέρακας, Διόνυσος – Βουλιαγμένη.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγων.)
ΑΟ Παιανίας – Νικηφόρος 0-1, Ολυμπιακός Λαυρίου – Κουβαράς 1-1, Ραμνούς Γραμματικού – Πανσταυραϊκός 0-0, ΑΕ Μενιδίου – Συκάμινο 0-3, Αυλώνα – Ολυμπιακός Βάρης 1-0, Αετός Πικερμίου – Καπανδρίτι 2-3, ΑΟ Κερατέας – Δόξα Αγίας Άννας 5-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κουβαράς – Πανσταυραϊκός, Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΟ Παιανίας, Νικηφόρος – ΑΕ Μενιδίου, Συκάμινο – Αυλώνα, Ολυμπιακός Βάρης – Αετός Πικερμίου, Καπανδρίτι – ΑΟ Κερατέας, Δόξα Αγίας Άννας – Ραμνούς Γραμματικού.

πηγή

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here